Soraya sold pic
Galerie (kliknutím zvětšíte)
Mapa

Santa Gertrudis

Villa Arte

Cena: 1,7 mil €

Ložnice : 4
Koupelna : 3
Velikost pozemku : 11.000 m2
Zastavěná plocha : 260 m2

Tato krásná vila se 4 ložnicemi a 3 koupelnami stojí v srdci přírody mezi městy Santa Gertrudis a San Lorenzo a dokáže vyzařovat pocit naprostého soukromí a „odlehlosti“, a přesto má sousedy v relativní blízkosti a v docházkové vzdálenosti , abychom se cítili součástí malé údolní komunity, která zde byla vytvořena.

Tato vila s více než 11 000 m2 užitné půdy s vlastní studnou a zásobováním vodou má rozlohu přes 260 m2, včetně bazénu o rozloze přibližně 40 metrů čtverečních, který celý den zachycuje slunce, a je vzdálený jen 7 minut jízdy do srdce. krásné vesnice Santa Gertrudis ve středu ostrova.

HLAVNÍ DŮM

Moderně vypadající vila byla postavena v roce 2008 a je umístěna v přízemí a prvním patře s další samostatnou 4. ložnicí a koupelnou v suterénu, která má vlastní samostatný přístup – ideální pro svéhlavé teenagery nebo vzdálené příbuzné!

V přízemí je otevřená kuchyň, jídelna a obývací pokoj, všechny s výhledem na bazén a zahrady, s velkým otevřeným krbem a první ložnicí a koupelnou.

Nahoře jsou další dvě dvoulůžkové ložnice a koupelny, obě vyhlížející do popředí, a s patiovými dveřmi vedoucími na velkou terasu v prvním patře.

VENKOVNÍ AREÁL

K domu se přistupuje po dlouhé soukromé příjezdové cestě sdílené s dalším „skrytým“ sousedem a podél přístupů s hrdě dozadu stojícím domem je vidět velké zahrady a relativně ploché pozemky. Jednou elektrickými branami je snadný přístup ke vchodu do domu, na terasy, venkovní gril, bazén a ložnice v přízemí.

Na pozemku je také vidět kamenná studna, která poskytuje vile vlastní soukromý neomezený zdroj vody.

Nachází se v údolí, obklopené přírodou a poblíž Santa Gertrudis, tato vila je opravdu vhodná jak pro letní zábavu, tak pro celoroční bydlení.

LOKALITA – CENTRÁLNÍ

Doporučené pláže: Krása pobytu v centru ostrova spočívá v tom, že většina pláží je vzdálena nejvýše 20 minut jízdy.

Srdce ostrova se rozprostírá mezi čtyřmi městy, od San Rafaelu v jižní části přes Santa Gertrudis a San Lorenzo až po San Miguel dále na sever. Prakticky všechny pláže jsou vzdálené méně než půl hodiny jízdy.

Každé z těchto měst má své vlastní charakteristiky a identitu a samozřejmě také gastronomické hody. Silnice San Juan je spojuje a je vlastně páteří ostrova, známého jako „Restaurant Road“. Na tomto 7-8 km dlouhém úseku modernizované silnice se nenachází nic jiného než minimálně 10 restaurací, které musíte vyzkoušet, kde se podává vše od středomořské fúze a thajštiny po italské, japonské a tradiční Ibicenco. Přes údolí Morna se táhnou nedotčené bílé omývané kostely, místní školy, farmy a oranžové háje spolu s historickými ruinami a četnými hotely Agroturismo.

Ze čtyř měst je Santa Gertrudis pravděpodobně nejvíce přístupná turistům i místním obyvatelům (stejně jako největší), která za posledních několik let výrazně rostla v popularitě, přičemž severní Evropané se přestěhovali na Ibizu za sluncem a uvolněným ostrovním životem , ale také chtějí zůstat trochu stranou od mírně hedonistického jihu. Santa Gertrudis je soustředěný kolem krásného náměstí obklopeného bary, restauracemi, aukčními domy a sportovními zařízeními a jen dvě minuty od rychle rostoucí britské soukromé školy Morna International College. Poskytuje 365 dní v roce rušnou, přesto uvolněnou a pozitivní atmosféru.

FUNKCE:

 • Dobré vlastnictví
 • Bazén
 • Terasy
 • Soukromí a klid
 • Nádherné výhledy
 • Obklopen přírodou
 • Venkovní gril
 • Centrální poloha
 • Snadný přístup na všechna místa a pláže
 • Velký otevřený pozemek
 • Zralé pro modernizaci

Preferované datum prohlídky: